terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb -


laat schema zien voor  

3 februari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZJA1   27451 A.M.H.C. F.I.T. JA1

30 

13:50  14:50  uit  Heliomare, Sporthal      
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
ZJA1   27717 BHC Overbos JA1

  15:40  uit  Heliomare, Sporthal      
Let op: Uittenue mee!   
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
ZJB1   32568 THC Hurley JB2

11:00  11:30  thuis  Volleyhal      
Volleyhal
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
   *** Zaalleiding Kraaien ***  
ZJB1   32434 A.M.H.C. F.I.T. JB1

  13:10  thuis  Volleyhal      
Volleyhal
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
   *** Zaalleiding Kraaien ***  
ZJC1   27952 AH & BC JC4

25 

08:05  09:00  uit  Amsterdam, Blaashal      
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
ZJC1   28086 THC Hurley JC3

  09:50  thuis  Amsterdam, Blaashal      
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
ZMA3   34169 Xenios MA4

13:30  14:00  thuis  Volleyhal      
Volleyhal
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
   *** Zaalleiding Kraaien ***  
ZMA3   34163 MHC de Reigers MA4

  15:40  uit  Volleyhal      
Let op: Uittenue mee!   
Volleyhal
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
   *** Zaalleiding Kraaien ***  
ZMB3   32655 A.M.H.C. Rood-Wit MB6

08:30  09:00  thuis  Volleyhal      
Volleyhal
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
   *** Zaalleiding Kraaien ***  
ZMB3   32521 MHC Uitgeest MB2

  10:40  thuis  Volleyhal      
Volleyhal
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
   *** Zaalleiding Kraaien ***  
ZMB4   30370 K.H.C. Strawberries MB4

60 

13:20  14:50  uit  K.I.M., sporthal   Rijschema aanwezig    
K.I.M., sporthal
Hoofdgracht 3
1781AA DEN HELDER
hal: veld 1
ZMB4   30643 HSC Hermes MB2

  15:40  uit  K.I.M., sporthal      
Let op: Uittenue mee!   
K.I.M., sporthal
Hoofdgracht 3
1781AA DEN HELDER
hal: veld 1
ZMC2   30879 HIC MC3

30 

10:30  11:30  uit  Emergohal      
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
ZMC2   31018 M.H.C. Purmerend MC2

  12:20  thuis  Emergohal      
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2


3 februari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE1   36889 Alkmaarsche M.H.C. JE1

31

11:00  12:00  uit  Gemeentesportpark      
 
M8E1   37843 Alkmaarsche M.H.C. M8E1

30

10:00  11:00  uit    route      
M8E2   36892 MHC Bennebroek M8E2

35

10:00  11:15  uit  Rottegat Heemskerklaan      
   Opm: 1CD  
Let op: Uittenue mee!   
ME1   36903 MHC Amstelveen ME2

27

10:05  11:00  uit  Startbaan (A'veen)      
MF1   36912 MHC Uitgeest MF1

20

10:40  11:30  uit    route      
   Opm: Veld 2A: gewijzigde tijd  
 
JE2   35467 MHCHBS JE3

10:30  11:00  thuis  Veld 1      
JF1   35487 AH & BC JF4

10:30  11:00  thuis  Veld 1      
 
ME2   36945 HC Spaarndam ME2

10:30  11:00  thuis  Sportp. Zuiderweg      
 
J8E1   36859 K.H.C. Strawberries J8E2

10:30  11:00  thuis  Sportp. Zuiderweg      
 
M8E3   35471 Alkmaarsche M.H.C. M8E3

10:30  11:00  thuis  Sportp. Zuiderweg