Bestuur en commissies

Bestuur  
Cees Willemse  Voorzitter   
Ellen Hollander  Secretaris   
Marise Landsaat  Penningmeester   
Arne Veenis  Foto aanwezig Commissaris Hockey   
Ryan Oehlers  Commissaris Jeugd   
Marieke Heringa  Commissaris Nieuwbouw   
Wouter Veenis  Commissaris Algemene Zaken   

Wedstrijdsecretariaat  
Wedstrijdsecretariaat jeugd  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat jeugd  
René van der Spek  Wedstrijdsecretaris jeugd   
Wedstrijdsecretariaat senioren  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat senioren  
Heleen Dekker  Wedstrijdsecretaris senioren   
Wedstrijdsecretariaat zaalhockey   
Jan Paul Vrolijk  Wedstrijdsecretaris zaal   

Seniorencommissie Email sturen naar Seniorencommissie  
Arne Veenis  Foto aanwezig Voorzitter   
Arne Veenis  Foto aanwezig Contactpersoon Heren 1/2   
Floor de Wit  Foto aanwezig Contactpersoon Dames 1/2/ Jong Dames   
Heleen Dekker  Contactpersoon Veterinnen   
Ward van Zandvoort  Contactpersoon Trimmers   
Nestdienstindeling senioren  Email sturen naar Nestdienstindeling senioren  
Ghislaine van Nooijen  Nestdienstindeler senioren   

Jeugdcommissie Email sturen naar Jeugdcommissie  
Ryan Oehlers  Voorzitter   
Jongste Jeugd   
Claudia Wieringa  Voorzitter   
Debora van Proosdij  Lijncoördinator Jongens E   
Debora van Proosdij  Lijncoördinator Jongens F   
Debora van Proosdij  Lijncoördinator Krielkraaien   
Trudy Mantel  Lijncoördinator Meisjes E   
Elisabeth de Jonge  Lijncoördinator Meisjes F   
Junioren   
Nicole Seijdel  Voorzitter   
Marieke de Moel  Lijncoördinator Jongens A   
Mariëlle Noortman  Lijncoördinator Jongens B   
Colette Hesse  Lijncoördinator Jongens C   
Karin Mak  Lijncoördinator Jongens D   
Nicole Seijdel  Lijncoördinator Meisjes A   
Mireille Kooman  Lijncoördinator Meisjes B   
Jessica Wilms  Lijncoördinator Meisjes C   
Tessa Noom-Konijn  Lijncoördinator Meisjes D   
Rij- en nestdienstindeling jeugd  Email sturen naar Rij- en nestdienstindeling jeugd  
René van der Spek  Rij- en nestdienstindeler jeugd   

G-hockey Email sturen naar G-hockey  
Bo Willemse  Voorzitter   
Vivian Groen-sibie  Commissielid   
Annelies Dekker  Commissielid   
Saskia van Vliet  Commissielid   
Charlotte de Vries  Commissielid   

Zaalhockeycommissie Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
Jan Paul Vrolijk  Voorzitter   
Monique Koopman  Commissielid   
Karin Hoorn  Commissielid   
Jan Paul Vrolijk  Wedstrijdsecretaris zaal   

Technische Commissie Email sturen naar Technische Commissie  
Leo Kramer  Voorzitter   
Hidde Veenis  Foto aanwezig Secretaris   
Fred van der Werff  Commissielid   
Evert Lichtenbelt  Commissielid   
Floris Bleeker  Commissielid   

Technische Staf  
Joris de Vries  Trainingscoördinator   

Scheidsrechterscommissie Email sturen naar Scheidsrechterscommissie  
Dennis Stavenuiter  Foto aanwezig Voorzitter   
Thomas Keijzer  Commissielid   
Renske Stuurman  Commissielid   
Jasper Huberts  Commissielid   
Wesley Smit  Commissielid   

Commissie van Advies  
Pieter Roos  Commissielid   
Michiel de Cleen  Foto aanwezig Commissielid   
Steven de Niet  Commissielid   
Pim Janswaard  Foto aanwezig Commissielid   

Commissie Nieuwbouw Email sturen naar Commissie Nieuwbouw  
Marieke Heringa  Voorzitter   
Martijn Reijman Hinze  Commissielid   
Lex Pepping  Commissielid   

Commissie van Beroep  
Joyce Huijbers  Commissielid   
Rieks du Perron  Commissielid   

Commissie van Financiën  
Jurgen Aarts  Commissielid   
Marcel Haarhuis  Commissielid   

Jeugdbestuur Email sturen naar Jeugdbestuur  
Bente van der Spek  Foto aanwezig Voorzitter   
Sam Kingma  Secretaris   
Kim van de Meerakker  Penningmeester   
Anouk Wallage  Commissielid   
Guus Kunst  Commissielid   
Roemer Voss  Commissielid   
Tinne v.d. Spoel  Commissielid   
Lisa Eikelenboom  Commissielid   
Lisa Uilkema  Commissielid   
Floor Roos  Commissielid   
Kaj Luttik  Commissielid   
Quinten Huberts  Commissielid   

Nestcommissie Email sturen naar Nestcommissie  
Jeanette Rep  Voorzitter   
Angelique de Jager  Commissielid   
Anouk van 't Veer  Commissielid   
Jan Berkvens  Commissielid   
Ghislaine van Nooijen  Commissielid   
Caroline Verhagen  Commissielid   
Annet Bolsenbroek  Commissielid   

Sponsorcommissie Email sturen naar Sponsorcommissie  
Hans Sibeijn  Foto aanwezig Voorzitter   
Jeroen van der Tol  Commissielid   
Roy Buijze  Commissielid   
Fred Kassies  Commissielid   
Jaap Landsaat  Commissielid   
Reinder van Velze  Commissielid   
Nadienske de Vries  Commissielid   

Algemene staf  
Communicatie   
Rogier Swagerman  PR functionaris   
Roy Buijze  Karrekarre redacteur   
Rogier Swagerman  Webredacteur   
François de Laender  Foto aanwezig Webmaster   
Financiële administratie   
Kees Hoenderdos  Financieel administrateur   
Bas Hoenderdos  Foto aanwezig Financieel administrateur   
Keepersuitrustingen  Email sturen naar Keepersuitrustingen  
Sandra de Vries  Coördinator keepersuitrustingen   
Ledenadministratie  Email sturen naar Ledenadministratie  
Nicole Seijdel  Ledenadministrateur   
Medische zaken  Email sturen naar Medische zaken  
Robert Walpot  Medisch contactpersoon   

Evenementencommissie Email sturen naar Evenementencommissie  
Heleen Dekker  Voorzitter   
Kees Buning  Commissielid   
Pieter Roos  Commissielid