Bestuur |
|
Mireille Kooman Rühland |
Secretaris |
Bestuurssecretaris van de Kraaien |
|
|
|
Peter Wieringa |
Voorzitter |
Bestuursvoorzitter van de Kraaien |
|
|
|
Fred van der Werff |
Penningmeester |
Penningmeester van de Kraaien |
|
|
|
Dennis Stavenuiter |
Commissaris Senioren |
Hockey- en seniorenbeleid |
|
|
|
Claudia Wieringa |
Commissaris Jeugd |
Juniorenbeleid |
|
|
|
Pieter Roos |
Commissaris Accommodatie |
Beheer gebouwen en velden |
|
|
|
Henk Boersen |
Commissaris Algemene Zaken |
|
|
|
Wedstrijdsecretariaat |
|
Hedwig Appels |
Wedstrijdsecretaris senioren |
Wedstrijdsecretariaat senioren |
|
|
|
Jessica Wilms |
Wedstrijdsecretaris zaal |
Wedstrijdsecretariaat zaalhockey |
|
|
Seniorencommissie |
|
Arne Veenis |
Contactpersoon Heren 1/2 |
Contactpersoon Heren 1/2 |
|
|
|
Floor de Wit |
Contactpersoon Dames 1/2/ Jong Dames |
Contactpersoon Dames 1 |
|
|
|
Arne Veenis |
Voorzitter |
Voorzitter seniorencommissie |
|
|
|
Ward van Zandvoort |
Contactpersoon Trimmers |
|
|
|
|
Ghislaine van Nooijen |
Nestdienstindeler senioren |
Nestdienstindeling senioren |
|
|
Jeugdcommissie |
|
Claudia Wieringa |
Voorzitter |
Voorzitter jeugdcommissie |
|
|
|
Prana Ros |
Voorzitter |
Jongste Jeugd |
|
|
|
Jessica van Amesfoort |
Lijncoördinator Jongens E |
Jongste JeugdLijncoördinator Jongens EF |
|
|
|
Prana Ros |
Lijncoördinator Jongens F |
Jongste Jeugd |
|
|
|
Prana Ros |
Lijncoördinator Krielkraaien |
Jongste Jeugd |
|
|
|
Jessica van Amesfoort |
Lijncoördinator Meisjes E |
Jongste JeugdLijncoördinator Meisjes E |
|
|
|
Prana Ros |
Lijncoördinator Meisjes F |
Jongste Jeugd |
|
|
|
Jessica Wilms |
Voorzitter |
Junioren |
|
|
|
Karin Mak |
Lijncoördinator Jongens A |
JuniorenLijncoördinator Jongens A |
|
|
|
Karin Mak |
Lijncoördinator Jongens B |
JuniorenLijncoördinator Jongens B |
|
|
|
Karin Mak |
Lijncoördinator Jongens C |
JuniorenLijncoördinator Jongens C |
|
|
|
Karin Mak |
Lijncoördinator Jongens D |
Junioren |
|
|
|
Jessica Wilms |
Lijncoördinator Meisjes A |
JuniorenLijncoördinator Meisjes A |
|
|
|
Tessa Noom-Konijn |
Lijncoördinator Meisjes C |
JuniorenLijncoördinator Meisjes C |
|
|
|
Tamara Middelhoven |
Lijncoördinator Meisjes D |
JuniorenLijncoördinator Meisjes D |
|
|
|
René van der Spek |
Rij- en nestdienstindeler jeugd |
Rij- en nestdienstindeling jeugd |
|
|
G-hockey |
|
Bo Willemse |
Voorzitter |
|
|
|
|
Vivian Groen-sibie |
Commissielid |
|
|
|
|
Annelies Dekker |
Commissielid |
|
|
|
|
Saskia van Vliet |
Commissielid |
|
|
|
|
Lisa Eikelenboom |
Commissielid |
|
|
|
Zaalhockeycommissie |
|
Jessica Wilms |
Voorzitter |
|
|
|
|
Nicole Leering |
Commissielid |
|
|
|
|
Eva Lenards |
Commissielid |
|
|
|
|
Barbara Natzijl |
Commissielid |
|
|
|
|
Jessica Wilms |
Wedstrijdsecretaris zaal |
|
|
|
Technische Commissie |
|
Kelly Moerbeek |
Secretaris |
|
|
|
|
Nicole Seijdel |
Commissielid |
|
|
|
|
Jeroen Höing |
Commissielid |
|
|
|
|
Hidde Veenis |
Commissielid |
|
|
|
Technische Staf |
|
Ton Bouman |
Trainingscoördinator |
|
|
|
Scheidsrechterscommissie |
|
Wesley Smit |
Voorzitter |
Voorzitter scheidsrechterscommissie |
|
|
|
Dennis Stavenuiter |
Commissielid |
|
|
|
Commissie van Advies |
|
Pim Janswaard |
Commissielid |
|
|
|
|
Steven de Niet |
Commissielid |
|
|
|
Commissie Nieuwbouw |
|
Martijn Reijman Hinze |
Commissielid |
|
|
|
|
Lex Pepping |
Commissielid |
|
|
|
Commissie van Beroep |
|
Joyce Huijbers |
Commissielid |
|
|
|
|
Rieks du Perron |
Commissielid |
|
|
|
Commissie van Financiën |
|
Jurgen Aarts |
Commissielid |
|
|
|
|
Marcel Haarhuis |
Commissielid |
|
|
|
Jeugdbestuur |
|
Lars Zwaan |
Voorzitter |
|
|
|
|
Bente van der Spek |
Voorzitter |
|
|
|
|
Kim van de Meerakker |
Penningmeester |
|
|
|
|
Lars Zwaan |
Commissielid |
|
|
|
|
Skip Knuppe |
Commissielid |
|
|
|
|
Tinne v.d. Spoel |
Commissielid |
|
|
|
|
Lisa Uilkema |
Commissielid |
|
|
|
|
Floor Roos |
Commissielid |
|
|
|
|
Kaj Luttik |
Commissielid |
|
|
|
Nestcommissie |
|
Kikki de Jager |
Voorzitter |
|
|
|
|
Lisa Uilkema |
Commissielid |
|
|
|
|
Hedwig Appels |
Commissielid |
|
|
|
|
Annet Bolsenbroek |
Commissielid |
|
|
|
|
Ghislaine van Nooijen |
Commissielid |
|
|
|
|
Caroline Verhagen |
Commissielid |
|
|
|
|
Jan Berkvens |
Commissielid |
|
|
|
Sponsorcommissie |
|
Jeroen van der Tol |
Commissielid |
|
|
|
|
Roy Buijze |
Commissielid |
|
|
|
|
Fred Kassies |
Commissielid |
|
|
|
|
Jaap Landsaat |
Commissielid |
|
|
|
|
Reinder van Velze |
Commissielid |
|
|
|
|
Nadienske de Vries |
Commissielid |
|
|
|
|
Marcel Nouel |
Commissielid |
|
|
|
Algemene staf |
|
Rogier Swagerman |
PR functionaris |
Communicatie |
|
|
|
Rogier Swagerman |
Webredacteur |
Communicatie |
|
|
|
François de Laender |
Webmaster |
Communicatie |
|
|
|
Esther Yska |
Ambassadeur Sportiviteit & Respect |
Communicatie |
|
|
|
Kees Hoenderdos |
Financieel administrateur |
Financiële administratieFinancieel administrateur |
|
|
|
Bo Willemse |
Financieel administrateur |
Financiële administratieFinancieel administrateur |
|
|
|
Sandra de Vries |
Coördinator keepersuitrustingen |
Keepersuitrustingen |
|
|
|
Nicole Seijdel |
Ledenadministrateur |
LedenadministratieVoeren van ledenadministratie |
|
|
|
Robert Walpot |
Medisch contactpersoon |
Medische zaken |
|
|
Jubileumcommissie |
|
Hedwig Appels |
Voorzitter |
|
|
|