terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec -


laat schema zien voor  

2 december | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JB1   20479 AH & BC JB3

30

16:15  17:30  uit    route   Rijschema aanwezig    
JC1   17997 AHC IJburg JC1

20

11:25  12:30  uit    route   Rijschema aanwezig    
JD1   21872 HC Bloemendaal JD3

35

12:55  14:15  uit    route   Rijschema aanwezig    
 
MA1   21010 HC Athena MA2

20

16:40  17:45  uit    route   Rijschema aanwezig    
MA3   21708 MHCHBS MA6

35

11:55  13:15  uit    route   Rijschema aanwezig    
Let op: Uittenue mee!   
MB1   19609 Alkmaarsche M.H.C. MB2

30

14:45  16:00  uit    route   Rijschema aanwezig    
MB4   17547 WFHC Hoorn (WFHC) MB5

25

11:20  12:30  uit    route   Rijschema aanwezig    
MC1   22541 HV Myra MC2

25

13:35  14:45  uit    route   Rijschema aanwezig    
MC2   23076 H.C. HISALIS MC3

45

11:00  12:30  uit    route   Rijschema aanwezig    
MD2   18563 MHC Amstelveen MD3

25

10:50  12:00  uit    route   Rijschema aanwezig    
MD3   18233 BHC Overbos MD6

25

10:50  12:00  uit    route   Rijschema aanwezig    
Let op: Uittenue mee!   
MD4   18267 H.C. Haarlem MD6

12:15  13:00  thuis    Rijschema aanwezig    
   Opm: Spaarndam (Kunstgras)  
Fluiten: Myrthe Witbaard en Ruby van den Oord
 
JA1   23652 HC Bloemendaal JA2

15:15  16:00  thuis  Veld 1      
JB2   21268 Alkmaarsche M.H.C. JB4

13:45  14:30  thuis  Veld 1      
JD2   22125 Pinok√© JD5

10:45  11:30  thuis  Veld 1      
 
MA4   21569 WFHC Hoorn (WFHC) MA3

16:45  17:30  thuis  Veld 1      
Fluiten: Babs Lagerweij
MC4   23117 M.H.C. Purmerend MC3

12:15  13:00  thuis  Veld 1      
MD1   18307 MHC Alliance MD4

09:15  10:00  thuis  Veld 1      
MA2   20863 MHC Bennebroek MA2

16:45  17:30  thuis  Veld 2      
MB2   19805 Pinok√© MB4

13:15  14:00  thuis  Veld 2      
MB3   19329 AHC IJburg MB6

15:00  15:45  thuis  Veld 2      
MC3   22551 MHC de Kikkers MC6

11:30  12:15  thuis  Veld 2      
MD5   18662 THC Hurley MD5

09:45  10:30  thuis  Veld 2      


2 december | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   15312 MHC de Kikkers J8E1

35

07:55  09:00  uit    route      
   Opm: veld 4C/D  
JE2   15248 HC Bloemendaal JE3

35

09:10  10:15  uit    route      
   Opm: A  
 
M8E3   15117 AH & BC M8E3

30

09:30  10:30  uit    route      
Let op: Uittenue mee!   
ME2   15185 HC Spaarndam ME2

30

07:45  08:45  uit    route      
MF2   15334 WFHC Hoorn (WFHC) MF2

25

08:20  09:15  uit    route      
 
JE1   15283 HC Bloemendaal JE2

08:30  09:00  thuis  Veld 1      
JF1   15292 HC Athena JF5

08:30  09:00  thuis  Veld 1      
 
ME1   15397 THC Hurley ME3

08:30  09:00  thuis  Veld 1      
MF1   15135 BHC Overbos MF1

08:30  09:00  thuis  Veld 1      
M8E1   15425 Xenios M8E1

08:30  09:00  thuis  Veld 2      
M8E2   13374 HC Bloemendaal M8E2

08:30  09:00  thuis  Veld 2