header.jpg

Voorlopige teamindeling Jeugd nieuwe seizoen bekend

Jeugd  |  18-6-2018

Alle jeugdteams zijn vanaf 1 juli 2018 zichtbaar op de website onder Mijn Kraaien, of op de mobiele app onder menu Teams – persoonlijke teams of Alle teams - (Mijn) Club – junioren.

 

De voorlopige teams zijn bekend.

Net als elk jaar, is ook nu geprobeerd rekening te houden met alle verwachtingen en wensen, maar we hopen dat iedereen begrijpt dat dit niet altijd mogelijk is. 
We realiseren ons dat er altijd teleurstellingen en verrassingen zullen zijn.

Neemt niet weg dat we er van uitgaan dat alle jeugdleden veel plezier gaan beleven in hun nieuwe team.


Let op!

Alle teamindelingen zijn voorlopig en kunnen na de herfstvakantie wijzigen door bijvoorbeeld resultaten en nieuwe aanmeldingen. Wij berichten jullie daar uiteraard tijdig over. 


Mocht je verder vragen hebben, neem dan contact op met je lijn coördinator of stuur een mail naar: [email protected].


Wij wensen jullie allemaal een fijne en mooie zomer!

 

 

VOORLOPIGE TEAMINDELING JEUGD ABCD - SEIZOEN 2018-2019

Jongens A1 

 

 

Steijn Bergsma 

 

Etienne Bordes 

 

Nils Derlagen 

 

Tobias Kamp 

 

Kent Kessel (k) 

 

Skip Knuppe 

 

Tjeu Mars 

 

Seth van Nobelen 

 

Michiel Pappenheim 

 

Harm van der Poel 

 

Bas Tepaske

 

Simon Terwindt

 

Roemer Voss 

Jongens A2 

 

 

Peer Bakarbessy 

 

Melle Bosgraaf 

 

Koen Fijneman 

 

Gaël Girard 

 

Tom Halberstadt 

 

Cai Hulsker 

 

Jeppe De Jager 

 

Kik Kramer 

 

Lucas May 

 

Levi Schoen 

 

Matthijs Vork 

Jongens B1 

 

 

Pascal Barou 

 

Hidde Bleeker 

 

Lars van der Bruggen 

 

Steyn van der Bruggen

 

Jurriaan Höing 

 

Glijn de Jong 

 

Finn Nanning 

 

Pieter Oehlers 

 

Menno Oehlers 

 

Finn Smith 

 

Sjoerd Tijben (k) 

 

Binck van der Toom 

 

Lucas Verbeek 

Jongens B2 

 

 

Silvester Bogaard 

 

Jip Buddelmeijer 

 

Tim van Dantzig 

 

Rebel Heringa 

 

Rijk Houmes 

 

Finn Kuiper 

 

Myron van Lint 

 

Ties de Moel 

 

Kaj Nordemann 

 

Brent Pasman 

 

Casper Swagerman (k)

 

Stan Tempelaar 

 

Laurens Verhoeff 

Jongens C1 

 

 

Robin Albers 

 

Eben Bakarbessy

 

Timo de Best 

 

Gijs Bleeker 

 

Jesse Bouma 

 

Tygo de Dood 

 

Ward Dubelaar 

 

Kai van Es 

 

Floor van 't Hof

 

Lars Kabel 

 

Xander Molenkamp 

 

Thijmen van der Spek 

 

Rick Tulen 

 

Lucas de Waard 

Jongens D1 

 

 

Hugo van Busschbach 

 

Joris Fijneman 

 

Jop Hulsker 

 

James Kok 

 

Abe Lichtenbelt 

 

Floris Mak 

 

Korneel van Noord 

 

Job Omvlee 

 

Fred van der Werff

 

Pim Wouters

 

Luca Yska (k) 

 

Dynand Zonjee 

Jongens D2 

 

 

Flint van Benthem (k) 

 

Jesse Haak 

 

Joris Hartman 

 

Tico Hulsker 

 

Tijn Janssen 

 

Kingsley Lammers 

 

Cas Moerenburg 

 

Thimo Munier 

 

Teus De Roover

 

Ingo Vrijen

 

Luke Wilkens

 

Martijn Worm

Meisjes A1 

 

 

Zwaan Christan 

 

Daphne Heijn 

 

Sterre-Sophie Kaandorp

 

Lexi-Dania Kassies

 

Pipilotti Kramer

 

Nicky van der Laan

 

Roos Ranzijn

 

Nova Ripken

 

Lena de Rooij

 

Nikki Roos

 

Nelleke Rottwilm

 

Bente Schaap (k)

 

Mex van der Toom

Meisjes A2 

 

 

Defne Albayrak

 

Emmy Beijer

 

Maan Booy

 

Lotte de Flart

 

Anne Grandiek

 

Karlijn Jansen

 

Sarah Kokkelkoren

 

Yara Konjanan

 

Jolijn Kuntz (k)

 

Anne van Renswoude

 

Imme Spiekerman

 

Sophie Verbeek

 

Isa Vrolijk

 

Chelsea Yska

Meisjes A3 

 

 

Yke Aarts

 

Sascha de Boer

 

Fleur Bouwer

 

Zita de Jager

 

Donna Janbroers

 

Anne-Romee Koster

 

Lincy van der Laan

 

Lotte Leerling

 

Sophie Mars

 

Roxanne Posma

 

Ellemijn Scholte

 

Fenna Spiekerman

 

Stacey de Vries

Meisjes A4 

 

 

Lotte van Gils

 

Bente Gobels

 

Donna van Haastrecht

 

Anna-Belle Hartman

 

Audrey Hendriks

 

Linde Hoeve

 

Mirte Kleiss

 

Pien Kokelenberg

 

Lizzie Middelhoff

 

Laura de Ree

 

Mirte Rijkhoff

 

Dana Vermast

 

Anna Wouters

Meisjes A5 

 

 

Rachel Baars

 

Elisa van Bochove

 

Rosa de Graaff

 

Jetske Hollander

 

Sona Hospers

 

Amber van den Ing

 

Ilse de Jong

 

Josephine Oussoren

 

Charlotte Papôt

 

Noa Scherr

 

Ginn Scholtens

 

Roos Sluis

 

Sterre Stundebeek

 

Britt Twiest

 

Maartje Werkhoven

Meisjes B1 

 

 

Saniyya Gueniouen

 

Minze Johanne Jeeninga

 

Olle Juch

 

Saar Klaase

 

Riva Kramer

 

Lois Luyt

 

Anouk van der Meulen

 

Lyonne Moerbeek (k)

 

Elaia van Noortwijk

 

Julie Ripken

 

Aimée Teeuwen

 

Roos Vrolijk

Meisjes B2 

 

 

Yara Amesz (k)

 

Tess van Benthem

 

Eva van den Berg

 

Madelief Bosgraaf

 

Bo Groen

 

Roos Hollander

 

Jippe de Jager

 

Lieve Kramer

 

Lotte Lagerweij

 

Jade Meester

 

Liz Menick

 

Leyla Pepe

 

Caylee Perri

 

Fleur van Renswoude

 

Charlotte Verhoeff

Meisjes B3 

 

 

Isa Arnold

 

Floor van der Blom

 

Demi Boon

 

Fem Butter

 

Charlotte Chevalier

 

Lotte Haak

 

Mette Hendriks

 

Veer Kooman

 

Isa Koomen

 

Jaimy van Meijel

 

Noëmie Ternede

 

Malou Tjin a Ton

 

Jitte Visser

 

Tara van Willes

Meisjes B4 

 

 

Sterre Althuis

 

Elise Barkey

 

Tess Bierens (k)

 

Stella Fijneman

 

Fiona Heidstra

 

Suze de Jager

 

Sidney Jongejans

 

Tessel Muntz

 

Nora Nijman

 

Femke van de Port

 

Alycia van Rees

 

Kimberley van Santen

 

Puck van Tent Beking

 

Franca Wouters

 

Liza Yazdani

Meisjes C1 

 

 

Jools van Benthem 

 

Susanne Borst

 

Maria Luisa Emmer

 

Floor Hersche

 

Fien Hollander

 

Pippi Juch

 

Eva Kuipers

 

Tijnje Lichtenbelt

 

Mijsje Lichtenbelt

 

Tess Lourens

 

Sophie Pfann

 

Sophie van der Schaar

 

Maria van der Werff

Meisjes C2 

 

 

Esmée Boekhout

 

Giulia Emmer (k)

 

Roos Hemminga

 

Bloeme Kroon

 

Anne Mak

 

Marit Mars

 

Elinn Moktar

 

Raquel Nouel

 

Elena Ruikers

 

Ninti Tan

 

Kiki op den Velde

 

Dominique de Vries

Meisjes C3 

 

 

Dionne Albers

 

Ysabel van Balen Blanken

 

Sanne Gitsels

 

Cloë van Haastrecht

 

Caia van Haastrecht

 

Bo Hulsker

 

Lieve Kramer

 

Jip Muller

 

Jolie Pepping

 

Meike Ronchetti

 

Dirkje Swagerman

Meisjes C4 

 

 

Asia Butteling

 

Fleur Butter

 

Jikke Goeken

 

Jolien Grinwis

 

Philine Hogeweg

 

Zarah May

 

Esmarijn Rijnen

 

Silver van Soeren

 

Marie-Feline Stuurman

 

Bibi Swart

 

Cymbaline Vrooland

 

Mijs Wijker

 

Maaike Zandbergen

Meisjes C5 

 

 

Lidara Balke

 

Medeja Borst

 

Zarah Bruins

 

Sam Engel

 

Kajsa Gosewinkel

 

Salina Kaenjan

 

Myrte Kruythoff

 

Angela Lenarduzzi

 

Nanouk van Oort

 

Esmée Poulen

 

Mila Raa

 

Britt Van der Wal

Meisjes D1 

 

 

Elea Bluekens

 

Noa Fano

 

Christine Frijns

 

Juliette Heijne

 

Sophie Höing (k)

 

Minke van Leeuwen

 

Valentina Lenarduzzi

 

Larou Loonen

 

Pien Muller

 

Nicole Noom

 

Jai-Li Tan

 

Lucy van der Werff

 

Jule Winkel

Meisjes D2 

 

 

Bente Bos

 

Bobbi Goebertus

 

Marlon Hartog

 

Jente Hooft

 

Bo Knuvers

 

Phileine Kos

 

Kenza Kramer

 

Noor Landsaat

 

Jade Mannsur

 

Liv van der Plas

 

Floor van der Tol

 

Mika van de Ven

 

Zoe Verheijen

 

Sofie Wagelaar

 

Alyssa van der Zee

Meisjes D3 

 

 

Michelle Aafjes

 

Kimberley Bakker

 

Jill Dijkhuizen

 

Fenna Janssen

 

Noor Jaspers

 

Maud van der Laan

 

Julia Pafort

 

Anne Pijl

 

Cornelie Rijnen

 

Selena Sarijoen

 

Sara Stoutjesdijk

 

Maxime Verhoeven

 

Fiep de Vries

 

Rosalie Wieringa

 

Noa Yska

Meisjes D4 

 

 

Fi van den Berg

 

Jits van den Berg

 

Mayla Bos

 

Lara Bouhdada

 

Kiki Bouhuijs

 

Annabelle van Dijk

 

Roos Dijkstra

 

Jette Dubelaar

 

Roxy van Grasstek

 

Fay de Groot

 

Anna Lena Kuiper

 

Anniek Nijman

 

Marit Soetekouw

 

Reacties

Olle Juch

18-6-2018 @ 21:19:11 |olle

Ninti Tan

18-6-2018 @ 21:33:51 |👍🏼

Dominique de Vries

18-6-2018 @ 21:41:28 |👌🏻

Brent Pasman

19-6-2018 @ 0:58:47 |👎

Coen Omvlee

19-6-2018 @ 18:11:40 |👍 yes

Stan Tempelaar

19-6-2018 @ 19:10:57 |👎

Reageer op het nieuws